FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko
731 616 214

Skip to Content

Dodatkowe atrakcje

Co jeszcze na Was czeka!

Rejs statkiem

ZAMÓW →

Zaskoczyć gości i poczuć piękno mazurskiego pojezierza? Niezapomniany rejs statkiem to atrakcja, która zostanie zapamiętana przez każdego! Szum jeziora, niebanalne okoliczności przyrody oraz żeglarski klimat gwarantowany.

Fotobudka

ZAMÓW →

Dobrą zabawę warto uwieczniać. Dodatkowe gadżety, wśród których znajdują się peruki, przebrania oraz inne akcesoria wprowadzają gości w imprezowy, swobodny klimat. Zdjęcia drukują się natychmiast, dzięki czemu goście otrzymują oryginalną pamiątkę z wesela.

Pokaz barmański

ZAMÓW →

Niebanalne sztuczki oraz przepyszne koktajle – to wszystko zapewnia efektowny pokaz barmański, stanowiąc wyjątkową oprawę niezapomnianego wesela. Tego nie da się opisać – to trzeba zobaczyć!

Fontanna czekoladowa

ZAMÓW →

Kto nie lubi czekolady? Fontanna czekoladowa to doskonałe dopełnienie weselnej uroczystości. Tu liczy się nie tylko smak, ale rozchodzący się wokół, zachęcający słodki zapach.

Pokaz baniek mydlanych

ZAMÓW →

Wielkie i małe, w przeróżnych kształtach. Bańki mydlane to dobra zabawa nie tylko dla najmłodszych. Kto bowiem z dorosłych nie chciałby zostać „zamknięty” w mega bańce mydlanej? W tym pokazie wszystko jest możliwe!

Anioły na szczudłach z bańkami mydlanymi

ZAMÓW →

Ci niespodziewani goście potrafią uczynić, że goście z zapartym tchem będą śledzić jak przezroczyste bańki zmieniają swe kształty, dzielną się na mniejsze lub łączą w mega bańkę. Wszystko na najwyższym poziomie! Wszak to anioły na szczudłach.

Ciężki dym podczas pierwszego tańca

ZAMÓW →

Jedna z najbardziej popularnych atrakcji weselnych zapewniająca magiczną atmosferę pierwszego tańca. Kłębiący się dym wprowadza w urokliwy, tajemniczy klimat, a Para Młoda wygląda jakby była w chmurach.

Animacje dla dzieci

ZAMÓW →

Wykwalifikowana kadra, kreatywne, inspirujące zabawy to gwarancja udanego dnia dla dzieci oraz spokojnej zabawy dla rodziców. Nasz program animacyjny to zestaw autorskich, niebanalnych zabaw, które sprawią, że dzieciom po tym weselu będzie jeszcze mało!

Dmuchańce dla dzieci

ZAMÓW →

To odpowiedź na pytanie jak sprawić by wesele było niezapomnianą przygodą dla najmłodszych. W naszej ofercie posiadamy katalog rozmaitych dmuchańców dostosowanych do wieku i możliwości dzieci. Można wybierać i przebierać!

Pokaz fajerwerków

ZAMÓW →

Spektakularne zwieńczenie dnia pełnego niespodzianek –  o tym marzy wiele Par Młodych. Pokaz fajerwerków to magia na niebie, która sprawi, że goście zapamiętają ten dzień na długo.

Wiejski stół

ZAMÓW →

Smakosze swojskiego, tradycyjnego, polskiego jadła łączcie się! Najlepiej przy wiejskim stole uginającym się pod tradycyjnymi wyrobami. Będzie smacznie!

Transport autokarowy

ZAMÓW →

Alternatywa dla niezmotoryzowanych gości. Zorganizowany transport autokarowy to spokój i gwarancja udanej zabawy. Bez zbędnych stresów dla Twoich Gości!

Zaplanuj

Swoje wesele

Z przyjemnością wraz z Parą Młodą dobieramy odpowiednie menu oraz pasującą dekorację, ustalamy szczegóły, doradzamy oraz konsultujemy nawet najbardziej szalone pomysły. Wszystko po to, by organizacja wesela przebiegła zgodnie z oczekiwaniami najważniejszych, czyli Państwa Młodych! Zaplanuj swoje wesele razem z Nami!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Zadzwoń do nas