FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko
731 616 214

Skip to Content

Najczęściej zadawane pytania

Od jak dawna działacie na rynku?

Jako ośrodek wypoczynkowy Gwarek funkcjonujemy na rynku już ponad dziesięć lat. W tym czasie zorganizowaliśmy setki uroczystości rodzinnych, w tym niezapomnianych wesel. Zawsze staramy się dbać o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oczekiwania Państwa Młodych są dla nas priorytetem.

Czy lokal dysponuje osobną salą dla dzieci?

Na życzenie Pary Młodej do dyspozycji oddajemy kącik zabaw dla dzieci. Jako ośrodek wypoczynkowy specjalizujący się w wypoczynku dziecięcym i rodzinnym oferujemy ponadto szeroki wachlarz animacji weselnych, podczas których dziećmi zajmują się wykwalifikowani animatorzy. W naszej ofercie znajdują się również dmuchańce dla dzieci, które cieszą się powodzeniem niezależnie od wieku. Dodatkowo – jeśli istnieje taka potrzeba – oddajemy do dyspozycji gości przestrzeń na pokój do karmienia.

Czy posiadają Państwo świeczniki?

W naszym ośrodku to Para Młoda decyduje o kolorze dekoracji Sali oraz wyborze detali takich jak świeczniki. Wystarczy wybrać spośród dostępnych u nas wzorów.

Czy istnieje możliwość obejrzenia Sali przygotowanej do wesela?

Z przyjemnością zapraszamy Parę Młodą do obejrzenia sali tuż przed rozpoczęciem innego wesela. Konieczna jest jednak wcześniejsza zapowiedź telefoniczna lub mailowa.

Czy istnieje możliwość organizacji poprawin?

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę organizacji poprawin już od 45 zł/os. Organizujemy również poprawiny w formie grilla. Poprawiny organizowane są w budynku hotelowym lub na tawernie przy jeziorze.

Czy istnieje możliwość dostarczenia produktów na wiejski stół samodzielnie?

Naszych gości zachęcamy do skorzystania z oferty wiejskiego stołu przygotowanego przez nas, ale istnieje możliwość dostarczenia produktów samodzielnie. Nie pobieramy opłaty dodatkowej za dekorację wiejskiego stołu.

Czy istnieje możliwość udostępnienia pomieszczenia na alkohol?

Do Państwa dyspozycji oddajemy zamykane pomieszczenie z zamrażarką na alkohol.

Świeżo zaręczeni? Porozmawiajmy o Waszym weselu!

KONTAKT
Zadzwoń do nas